Челси и Уулвърхемптън играят при резултат 0:0 в мач от 18-ия кръг

...

НА ЖИВО: Уулвърхемптън - Челси 0:0, голям пропуск на Стърлинг

Челси и Уулвърхемптън играят при резултат 0:0  в мач от 18-ия кръг във Висшата лига. Срещата може да наблюдавате по DIEMA SPORT 2 , а на Gong.bg също ще отразим забавните моменти.

Първата добра опция се откри пред гостите. Рахим Стърлинг пусна пас в кулоар към Николас Джаксън. Нападателят се измъкна от отбраната, само че Жозе Са излезе и улови топката.

След 20 минути игра още веднъж футболистите на Челси заплашиха противниковата врата. " Сините " развиха чудесна контраофанзива, която мина през Мало Густо и Конър Галахър, с цел да стигне до Стърлинг. Той още веднъж видя Джаксън и центрира на втора греда. Ситуацията беше доста добра, само че сенегалецът не съумя да си спре топката.

Осем минути по-късно отново Стърлинг беше забъркан в рискова обстановка. Крилото си завоюва нарушаване на границата на наказателнот поле и самичък извърши свободния удар. Шутът му обаче прелетя над напречната греда.

В ответната офанзива Уулвс получиха сходно статично състояние. Пабло Срабия завъртя топката, само че нацели стената.

Няколко минути по-късно Рахим Стърлинг лиши топката от Жоао Гомеш и излезе самичък против вратаря дружно с Николас Джаксън и Коул Палмър. Стърлинг обаче реши да приключва самичък и стреля право в Жозе Са.

LIVE Уулвърхемптън - Челси 0:0

Състави:

Уулвс: 1. Са, 23. Килман (К), 15. Доусън, 24. Гомеш, 22. Семедо, 5. Лемина, 8. Ж. Гомеш, 3. Айт Нури, 11. Хуанг, 21. Сарабиа, 12. Куня

Треньор: Гари О'Нийл